organismi-puhastuse-komplekt Soodus!

Organismi puhastuse komplekt

43,97 € 42,99 €

Kategooria: , . Märgistatud: .

Tootekirjeldus

Spetsiaalselt keha puhastuseks kokku pandud lisandid ja toiduained, mis puhastavad soolestikku, verd ja toetavad maksa ning neerude tööd ning lisaks antioksüdandid, mis toetavad imuunsüsteemi ja keha toimimist üldiselt.

Loe organismi puhastuse programmi kohta siit ja siit.

Komplekt sisaldab:

Spirulina

Spirulina sisaldab  aminohappeid (metioniin, küsteiin) ja lisaks haruldast fükosüaniini nimelist polüpeptiid, mis aitavad maksal ja närvisüsteemil puhastuda kahjulikest mürkainetest meie kehas.

HepaGuard Forte 

60 kapslit (annustamine 1 kapsel päevas)

Maksa tervist toetav kompleks. Sisaldab aminohappeid metioniini ja tauriini, antioksüdante alfa-lipoehapet, rohelise tee ja õunaekstrakti, samuti artišokki, koliini, inositooli, naatriumsulfaati ja B2-vitamiini.

Coloclear extra, 90 kapslit (annustamine 3 kapslit päevas)

Ürdid, mis puhastavad soolestikku ja optimiseerivad soolefunktsiooni. Lisaks seedimist soodustavatele ürtidele (fenkol, lamblääts, aloe vera, lagrits, nelk) sisaldab ka kiudained ning probiootikumi Lactobacillus sporogenes. 

  • NB! Ei ole sobilik rasedatele!
  • Sobib taimetoitlastele.
  • EI SISALDA suhkrut, soola, nisu, gluteeni, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, maitse- ega värvaneid.

 

 

Liitu organismi puhastuse programmiga siin.

Lisainformatsioon

Kogus, Kasutamine

Cococlear Extra – 90 kapslit, 1 kapsel kuni 3 korda päevas HepaGuard Forte – 60 kapslit, 1 kapsel 2 korda päevas koos söögiga Spirulina – puhastuse ajal alustada ühest teelusikast, suurendades kogust nädala jooksul ühele supilusikale. Tarbida kaks nädalat või kauem.