1 nädala kaalulangetaja menüü + nõuanded

9,90 

Kategooria: . Märgistatud: , .

Tootekirjeldus

Menüü sisaldab iga 7 päeva kohta 3 põhisöögikorda + 2 vahepala.

Menüü on spetsiaalselt välja töötatud kaalu langetamiseks ja sisaldab madala glükeemilise koormusega eineid. Samas on menüü rikkalik, tervislik ja mitmekesine.
Ei mingit nälgimist ega tühja kõhu tunnet!
Menüüst leiad ka tervislikud magustoidud magusanälja kustutamiseks.

Menüüs ei ole väga täpselt jälgitud kalorite hulka, kuna see ei anna kaalulangetamisel soovitud tulemusi. Kõige tulemusrikkamaks on siiski osutunud toiduainete glükeemilise koormuse jälgimine. Glükeemiline koormus näitab, kuidas üks või teine toiduaine mõjutab veresuhkrut. Tasakaalustatud veresuhkru tulemusel püsib kõht kauem täis ning ei teki suuri veresuhkru kõikumisi, mis tekitavad näksimise isu! Tegemist on uudse ja maailmas populaarsust koguva meetodiga. Selle meetodi jälgimisel pole vaja kaloraaši palju piirata ning näljatunnet ei tohiks tekkida menüü täpse jälgimise puhul.

Kalorite lugemise ja piiramise miinuseks ongi pidev näljatunne ning samuti järgnevad taolisele nälgimisele paratamatult söömishood. Ka läheb keha nö “säästurešhiimile” ja hakkab toidu nappuse hirmus säilitama toitaineid niipalju kui võimalik keharasvana. Võib ka juhtuda, et muutute loiuks ja apaatseks, see näitab, et keha püüab igal võimalusel energiat säästa. Taoliste nö näljadieetidega võib tõsiselt rikkuda keha ainevahetust, mida hiljem taastada on üpriski keeruline või lausa võimatu. Seepärast on toiduainete GK-jälgimine tõhusam ja tervislikum – ei mingit nälgimist, tervislik ja vaheldusrikas menüü.

Lisaks saad kaasa ka üldisemat sorti nõuanded ja põhimõtted kaalu langetamise tarbeks.

NB! Pilt on illustratiivne!

Parima tulemuse saavutamiseks soovitan juurde osta ka kookosõli, kinoa, kanepi ja/või linaseemned ja toidulisanditest D3-vitamiini ning veresuhkru kontrollimiseks SucroGuard kapslid.

Miks just need toiduained ja lisandid?

Kinoa on väga madala glükeemilise koormusega, seetõttu saab seda süüa koguseliselt rohkem kui teisi teravilju. Samuti on kinoa väga toitainete rikas ja täidab hästi kõhtu, tekitamata sealjuures raskustunnet. Sobib suurepäraselt oma koostise tõttu ka seedeprobleemidega inimestele. Gluteenivaba.

Kookosrasv aitab kiirendada ainevahetust.

Kanepiseemned annavad kehale vajaliku omega 3 annuse, mis aitab tagada normaalset ainevahetust.

D-vitamiini puudusel võib suureneda isu ning aeglustuda ainevahetus. Seepärast on oluline võtta novembrist kuni märtsini D3 vitamiini lisandit.