Kahvliahvi kokaraamatu pildistamine

Kahvliahvi kokaraamatu pildistamine

Ühel ilusal juunikuu päeval tuli meie Leiutajate Külakooli laste kokkamisoskusi pildistama “Kahvliahvi Kokaraamatu” tiim Merle Liivak ja Hele-Mai Alamaa. Tegemist on ühe toreda lastele-ja peredele suunatud retseptiraamatuga, kus toidu valmistamisse on kaasatud terve pere. Retseptid on lihtsad ja inspireerivad, et ka lapsed ise saaksid nende roogade valmistamisega hakkama.

Olen vedanud lastega talvel kokkamisringi, kus tegime laste lemmikretsepte. Lapsed armastavad tohutult kokkamist ja alati on tegemist, et kõigile piisavalt tööd leida. Nüüd siis saavad meie lemmikroogade retseptid ka raamatusse. Meie laste retseptide juures on eriline see, et retseptid on vegan ehk ei sisalda liha ega piimatooteid, muna ega ühtegi teist loomset saadust.  Ootame suure põnevusega raamatu ilmumist. Raamat jõuab poelettidele ilmselt kuskil novembri – detsembri paiku.

Niikaua aga saab nautida meie tehtud fotosid sellest suurest ja vahvast kokkamisest. Menüüs oli vegan ja gluteenivaba  lillkapsa põhjal pitsa, vegan kartulisalat india pähkli hapukoorega, vegan peediburger, toorkommid ja banaanijäätis.

IMG_0611
IMG_0642
IMG_0649
IMG_0650
IMG_0601
IMG_0587
IMG_0663