Kevadine organismi turgutamise päev

Kevadine organismi turgutamise päev

Päevakava

9:30 kogunemine Juula külakotta
10:00 Joogatund
11:00 Organismi puhastavate smuutide valmistamine ja degusteerimine. Smuutide kasulikkuse tutvustus
12:30 Retk loodusesse – tutvume erinevate väetaimedega
13:30 Joogatund
15:00 puhastava salati valmistamine umbrohtudest
16:30 lõpetamine

 

Kes me oleme?

Kolm noort naist – Eeva, Katrin ja Kristi, kes on tervislikest ning vaimsetest eluviisidest keskmisest veidi rohkem huvitatud. Elu on meid aegajalt ikka kokku toonud ning nüüd otsustasime oma oskused ja teadmised ühendada.

Kristi: Olen joogaga tegelenud suuremate ja väiksemate pausidega kokku üle 7 aasta ja endiselt fännan seda ala täiega. Mida aeg edasi, seda huvitavamaks jooga muutub ja seda positiivsemaks ning paremaks on minu elu muutunud. 2011. aastast olen sertifitseeritud šivananda jooga õpetaja ja väga tänulik, et saan olla teejuht ka teistele huvilistele, kes alles oma teed joogamaailmas alustavad. http://www.joogatartu.ee/

Eeva: Olen omandanud toitumisnõustaja kutse Tartus, Annely Sootsi Tervisekoolis ja olen Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni (ETTA) liige. Olen läbinud ETTA kutsekvalifikatsiooni eksami toitumisnõustaja erialal. Lisaks olen läbinud mitmeid täienduskoolitusi toitumise vallas. Täiendan ennast pidevalt toitumise alal ja jälgin huviga teadlaste uusimaid avastusi toitumise teemadel ning proovin neid jõudumööda jagada ka oma blogis. https://eevarelli.com/

Katrin: mina olen juba lapsest saati olnud veidi metsa poole. Iga võimaliku momendi veedan loodusest energiat ja elujõudu ammutades. Mulle meeldib oma sõpru „kiusata“ metsamatkadega ning loodusega sina peale saamisega. Jooga ja tervislik toitumine ei ole minu hobid, vaid elustiil.

Kus laager toimub?

Juula külakoda on ühe väikese kogukonna armas keskus, mis asub kauni Vooremaa looduse keskel ning seetõttu on väga sobilik koht, kuhu põigata argielu kohustuste eest.

Juula külakoda asub Jõgevamaal ning kohalesõiduks tuleb Piibe maanteel Kukulinna teeotsast pöörata Kukulinna peale. Sõita otse kuni Juula külani, bussipeatusest mööda ning keerata teeristist Igavere peale. Sealt veel veidi edasi ning ühes teeotsas ootab Sind Juula küla valvur, kes juhatab õige tee majani kätte.

Vaata kohalesõidujuhiseid Google kaardilt

Keda ootame?

Kõiki, keda paelub jooga ja tervislik toit! Päev on üles ehitatud nii, et sobib nii pikemaajalisele joogaharrastajale kui ka neile, kes meiega koos teeksid oma elu esimese joogatunni.

Päeva jooksul tutvume erinevate võimalustega, kuidas puhastada oma organismi sinna ladestunud mürkainetest. Eeva jagab näpunäiteid, kuidas ise kodustes tingimustes aeg-ajalt viia läbi üks korralik puhastuspäev. Valmistame maitsvaid smuutisid ning samuti õpime tundma kõige kergemini kättesaadavat toormaterjali – umbrohtu.
Mida kaasa võtta?

Kindlasti sobilikud riided joogatundideks. Riided peaksid olema mugavad ning soovitavalt heledat värvi. Igaks juhuks võid varuda riideid kihiliselt, sest soovime tunnid viia läbi õues ning jahe ilm võib naudingut rikkuda.
Võta kaasa ka mugavad jalanõud ja fliistekk lõdvestusteks ning istumise mugavamaks muutmiseks. Koha peal on olemas joogamatid, kuid muidugi võid kaasa võtta ka oma mati!
Kuidas tasuda?

Tasu, 45 eurot, palume oma koha kindlustamiseks üle kanda enne laagri toimumist arveldusarvele EE422200001105359930 (Katrin Loss)

Hinnas sisalduvad joogatunnid, smuutide toorained ja kõike muud, mis programmis kirjas.

Soovitav on kaasa võtta ka veidi sularaha, kuna Juula külakojas on väga vahva kohaliku toodangu lett!

Kas Sul tekkis lisaküsimusi?
Siis helista või kirjuta julgesti: 5557 4563 või kortsitalu.torma@gmail.com

Kohtumiseni!
Kristi, Eeva ja Katrin