Ostutingimused

Müüja Kontaktandmed:

Ettevõtte nimi: Foodlove OÜ
Juriidiline aadress: Selleri 10-8, Tartu, 51007
Registrikood: 12273134
Kontakttelefon: +372 50 14 794
E-Post: food@eevarelli.com

E-Poe üldtingimused

1. Tingimused kehtivad kõigile isikutele, kes soovivad tooteid soetada Müüja e-poe kanalit kasutades.
2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Müüja e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hinnad:

Müüjal on õigus muuta hinnakirja ning toodete hindu vastavalt vajadusele ning turuhinnale. Toodete hind võib muutuda pidevalt – sõltuvalt turuhinnast. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse tegemine:

Teie ostukorv luuakse kohe kui olete vajutanud toote juures olevat nuppu „Lisa ostukorvi “. Ostukorvi võite lisada niipalju tooteid kui osta soovite. Ostukorvi sisu nägemiseks klikake päises olevale ostukorvi märgile. Ostukorvi lisatud tooteid saate kustutada, muuta kogust (muutuste kinnitamiseks vajutada nuppu “värskenda”). Ostu sooritamiseks vajutage ostukorvi all asuvat nuppu “Vormista tellimus”.

Seejärel täitke nime, aadressi ja kontaktandmete vormid. Valiga transpordiviis ja pank, mille kaudu soovite maksta tellimuse. Tutvuge tellimustingimustega ning kinnitage see tehes linnukese vastvasse kasti. Seejärel klikkige nupul “maksma” ja teid suunatakse panka kinnitama maksekorraldust. Kui makse on sooritatud saadetakse ka koheselt kinnitus teie e-mailile. Peale arve tasumist saadetakse pakk välja Teie poolt määratud aadressile.

Tasumine:

Tasuda on võimalik kasutades pangalinki (Swedbank ja SEB) müüja arveldusarvele. Peale arve tasumist suunatakse teid tagasi kaupmehe juurde. Meil saab otse maksta vaid SWEDBANKi ja SEB kaudu, kui kasutate teisi pankasid, siis saatke meile tellimus meilile ning meie saadame teile arve vastu (teie e-mailile).

Tellimuse tühistamine:

Kliendil on õigus tellimus tühistada kas osaliselt või täies ulatuses 14 päeva jooksul alates paki kättesaamiset. NB! Tagastamisõigus ei laiene lahti tehtud toodetele.
Foodlove OÜ ei vastuta transpordil viga saanud kauba eest. Tellimuse tühistamisel ning paki tagastamisel transpordiga seotud kulusid ei hüvitata. Tagastamisele kuuluv summa kantakse Kliendi poolt määratud arveldusarvele. Tagastatavast summast arvatakse maha paki transpordikulu.  Tooted tuleb tagastada 14 päeva jooksul.

Krediiditingimused:

Krediidivõimalused puuduvad. Kõigi tellimuste eest tuleb tasuda enne tellimuse väljasaatmist.

Tellimused:

Meie veebilehel saab teha tellimusi 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas.

Tähtaeg:

Kui kaup on laos olemas, saadetakse kõik enne kella 14:00 esitatud tellimused välja 24 tunni jooksul, välja arvatud nädalavahetusel. Kui kaup on hetkel laost otsas siis on võimalik saata tellimus meie e-mailile ning me täpsustame soovitud toodete tarneaja.

Kvaliteeti puudutavad reklamatsioonid:
Toote kvaliteeti puudutavad reklamatsioonid tuleb esitada 7 päeva jooksul.

Tavatransport:

Kauba kohaletoimetamine toimub Eesti Posti või Smartpostiga. Kui tellimus on tehtud ja makse laekumine on meile nähtav, jõuab pakk teieni 2-5 päeva jooksul. Kui mingil meist oleneval põhjusel peaks minema kauem, anname sellest teada. Eesti Posti kohaletoimetamise kiiruse eest meie ei saa vastutada. Nädalavahetusel Eesti Postis pakid ei liigu.

Kahjustatud saadetised:

Reklamatsioon tuleb esitada 48 tunni jooksul saadetise kättesaamisest.

Rahvusvaheline transport:

Soovi korral võimalik.

Puhastusprogrammi ja menüü ostjatele!

Kõik nõuanded on üldharivad ning ei arvesta individuaalsete terviseseisunditega. Täpsemate juhiste saamiseks võta ühendust oma arsti või toitumisnõustajaga. Organismi puhastuse programm ja menüüd ei sobi rasedatele, rinnaga toitvatele naistele, lastele ja tervisehäirete korral. Samuti ei sobi need tooted terviseseisundite korral, mil ei soovitata järske muutusi dieedis. Oma tervisliku seisundi eest programmide ajal ja järgselt vastutab paketi ostnud inimene täiel määral ja kinnitab seda ostutingimustega nõustudes. OÜ Foodlove ega Eeva Relli-Meldre ei võta vastutust kellegi individuaalse terviseseisundi eest!