Suvelaager 2013

Suvelaager 2013

Augusti esimesel nädalavahetusel kohtusid Sänna Kultuurimõisas tervisetoidu huvilised. Väike ülevaade meie tegemistest laagris.

Ilmaga vedas meil tohutult, oli väga soe ja päikesepaisteline. Esimesel õhtul tutvusime ning valmistasime ühiselt õhtusöögi, milleks oli köögivilja karri kinoaga ning värske salat tahiini (seesamiseemne pasta) kastmega.

IMGP2701

 

Loomulikult nautisime valmistatud roogi koos õhtusöögilauas. Magustoiduks oli imemaitsev avokaado-toorkakao puding mustikatega.

IMGP2713

IMGP2714

 

Pärast õhtusööki toimus väike matk Sänna taevarajal. Peale matka aga nautisime suitsusauna ja suplust Pärlijões tähistaeva all.

Järgmine hommik algas joogaga. Hommikusöögiks valmistasime ülimalt kasulikku chia seemne pudingut kahel erineval moel ning avokaado määrdega täistera leiba ja piparmündi teed.

Pärast hommikusööki sõitsime rattaga värskendavale suplusele.

IMGP2727

 

Ja seejärel jälle söögitegemise lainele. Menüüs oli tomati gaspazho ja toorsushi. Toorsushis kasutasime riisi asemel lillkapsast, india pähkleid ja veidi õunaveini äädikat ning himaalaja soola. Täidiseks paprika, kurk. Toorsushi võitis kiirelt kõikide südamed ja kindlalt lubati seda kodus esimese asjana teha :).

IMGP2744

Ja muidugi valmistasime ka magustoitu, milleks oli imehea mustika-kardemoni toorkook, mis kadus samuti kiirelt laualt.

IMGP2755

Söögitegemise vahele mahtus veel muidugi ka niisama puhkamist ja imeilusa ilma nautimist. Lisaks on Sänna Kultuurimõis eriliselt mõnusa auraga, seetõttu oli see ka minu esimene ja ainus valik laagri toimumispaigana. Andsin ka peaaegu lubaduse sarnane laager korraldada ka järgmisel aastal :).

Aitäh kõigile laagris osalejatele, tänu teile oli laager väga meeldejääv ning julgustas mind seda üritust veel kordama.