Minust

Elan Võrumaal, keset kaunist ja ürgset loodust, mis annab mulle jõudu, inspiratsiooni ja tuge. Olen tänulik iga hetke eest, mis elu mulle pakub. Tunnen, et olen tõeliselt õnnistatud, et saan kogeda just neid hetki, siin ja praegu.

Tunnen, et looduslähedane elustiil, taimetoitlus ja oma meelega tegelemine on muutnud minu elu. Olen saanud juurde elujõudu, meelerahu ja mis kõige olulisem, tänutunnet kõige ja kõigi suhtes.

Olen õppinud Toitumisnõustajaks Tartus Annely Sootsi Tervisekoolis. Olen ETNÜ (Eesti Toitumisnõustajate Ühing) liige. Aitan inimestel leida just neile sobivat toitumist, mis arvestaks nende elustiili, vajadusi, soove.
Iga inimene on erinev, seepärast on ka soovitused alati erinevad.

Alates Tervisekoolis käimisest olen ka oma toidulaual teinud suuri muutusi. Tunnen, et minule sobib kõige paremini taimne toit. See annab mulle kerge olemise ja hea tunde. Taimne toit on ka võti paljudest seisunditest paranemiseks.
Suureks abiks on paljude probleemide korral kerged paastud raviteedega ja puhastuskuur smuutide ja kerge taimetoiduga. Olen koostanud mitmeid menüüsid puhastuseks nii individuaalselt kui ka üldisemat, kõigile sobilikke.

Toit on inimeste jaoks midagi enemat kui kõhutäide. Toitu kasutatakse tihtipele rahustamiseks, enda premeerimiseks, lohutamiseks, karistuseks jne. Toitumisega on seotud palju emotsioone. Seepärast on toitumises ka väga raske muudatusi sisse viia, toit on meie turvaelement. Meie tugi ja lohutaja.

Tihti vajavad inimesed toitumise muutmise juures kõige rohkem tuge emotsionaalselt. Tegelen ka enda emotsioonide jaälgimise ja uurimisega, et aidata ka teisi. Minu parimaks kaaslaseks on meditatsioon, meele jälgimine, teadvustamine.

Tunnen, et meie keha vajab tegelikult väga vähe toitu kui see on kvaliteetne, toitainerikas, otse loodusest. Oluline on, et sul on selle toiduga side (ise kasvatatud, korjatud, enda valmistatud).

Kui tunned, et vajad nõuandeid, tahad jagada oma kogemus, vajad abi terviseprobleemides, siis võta julgelt ühendust!

Tervendavate kohtumisteni!

Eeva
Taimse terviktoidu nõustaja